Inventis Trompet Gerçek Kulak Sistemi için Kablosuz Probları Piyasaya Sürdü

Inventis Trompet Gerçek Kulak Sistemi için Kablosuz Probları Piyasaya Sürdü

Odyoloji ekipmanı üreticisi Inventis, şirketin Gerçek Kulak Ölçüm sistemi Trompet sorunsuz bir şekilde çalışması için kablosuz problarının piyasaya sürüldüğünü duyurdu .

Şirkete göre, yeni yenilik ve teknoloji, kablosuz problarını 50 g/0.11 lb'de piyasadaki en hafif hale getiriyor. Trompet'in kablosuz probları, hastanın konforunu artırmak ve yerinde ölçümler yaparken tam özgürlük sağlamak için tasarlanmıştır. Trompet, hem kablolu hem de kablosuz seçenekler sunarak hafif problardan yararlanır ve bu da sınavı hızlandırmak için ikili testlere olanak tanır.

Inventis Trompet Gerçek Kulak Sistemi

Trompet, küçük hafif probları ve dahili güçlendirilmiş hoparlörü sayesinde yerinde hızlı ve doğru ölçümler yapabilen gelişmiş ve kullanımı kolay bir Gerçek Kulak Ölçüm sistemidir. Trompet ayrıca hava, kemik ve konuşma odyometrik muayenelerini gerçekleştirmek için bir teşhis odyometresi içerir. Doğrudan bilgisayarınızdan kontrol edilen Trompet, eksiksiz ancak basit ve sezgisel bir yazılım arayüzü sunarak, onu hiçbir ödün vermeden kompakt ve taşınabilir bir sistem haline getirir.

 

Trompet Gerçek Kulak Ölçüm Sistemi

 

Trompet üç versiyonda mevcuttur:

  • Trompet REM : Standart KAZANIM/YANIT ölçüleri veya Konuşma eşleme kullanarak işitme cihazlarını takmak için.
  • Trompet AUD : AIR, BONE, Free Field Pure Tone ve Speech odyometri muayeneleri, Hughson-Westlake otomatik odyometri, QuickSINTM (opt.), Master Hearing Aid ve Stenger yapmak için.
  • Trompet REM & AUD : En eksiksiz çözümü elde etmek için (odyometri ve REM). Sırasıyla odyometri veya REM işlevlerinin kilidini açmak için Trompet REM ve Trompet AUD için isteğe bağlı lisanslar mevcuttur.

Trompet ve kablosuz problarımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.inventis.it adresini ziyaret edin.

 

INVENTIS HAKKINDA

Inventis, dünyanın her yerindeki işitme ve denge bakım uzmanlarına enstrümantasyon ve yazılım çözümleri sağlayan bir odyoloji lideridir. Mühendis ekibimizden dünya çapındaki distribütörlerimize kadar Inventis, güvenilir ve yenilikçi bir tıbbi cihaz üreticisi olmayı taahhüt eder. Inventis, odyometreler, orta kulak analizörleri ve işitme cihazı yerleştirme çözümleri dahil olmak üzere son teknoloji odyoloji ekipmanları geliştirmekte ve üretmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen www.inventis.it adresini ziyaret edin .

 

Kaynak : hearinghealthmatters.org