"Naz İle Seslere Yolculuk" Kitap Dağıtımı

"Naz İle Seslere Yolculuk" Kitap Dağıtımı
263 REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİNE “NAZ İLE SESLERE YOLCULUK” İLE “İŞİTME YETERSİZLİĞİ” KİTAPLARININ GÖNDERİMİ TAMAMLANMIŞTIR.
Biyonik Kulaklı Çocuklar Derneği, işitme engeli tanısı yeni konmuş ailelere yol gösterici olması amacıyla akademisyenlerin desteğiyle yazılan “Naz İle Seslere Yolculuk” kitabının ilk olarak biyonik kulak ameliyatı yapılan Odyoloji kliniklerine, ardından talep eden aileler ve rehabilitasyon merkezlerine dağıtımı yapılmıştı. Son olarak Türkiye’de faaliyet gösteren 263 MEB Rehberlik Araştırma Merkezine (RAM) yine ücretsiz olarak 2.500 tane Naz İle Seslere Yolculuk ve 1.500 tane İşitme Yetersizliği kitabı göndermiştir.
Isparta İşitme Engelliler Derneği ve Biyonik Kulaklı Çocuklar Derneği işbirliği ile gönderilmiştir. Toplamda 7.500 kitabın dağıtıldığı projeye; aileler, akademisyenler, odyolog ve doktorlar yoğun ilgi göstermiştir. Dernek, dağıtımı yapılan kitaplara gösterilen ilgiden çok memnun kalmıştır. Yeni ekonomik destekler buldukça ücretsiz kitap dağıtımı ve ücretsiz online eğitim projeleri devam edecektir.
Derneğe destekleriniz ve bağışlarınız devam ettikçe dernek daha büyük projelere imza atmayı taahhüt etmektedir. 
Çalışma bizden destek sizden sloganıyla dernek duyarlı vatandaşlarımızdan bağış beklemektedir.
Bağış İçin:
TR 9800 0100 0718 8345 1212 5001
Hesap adı : Biyonik Kulaklı Çocuklar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Not: Tüm kitapların paketlemesini ve kargolanmasını bizzat yapan Sinan Tarkan Aslan, Fatma Ak Aslan ve Nihal Ünalan'a teşekkür ederiz.