Profesyonel Üç Sporcu Lorcan Redmond, Her Durumda Performansı Optimize Etmek için Signia Active'i Kullanıyor

Profesyonel Üç Sporcu Lorcan Redmond, Her Durumda Performansı Optimize Etmek için Signia Active'i Kullanıyor

Profesyonel tri-atlet Lorcan Redmond için oyunun adı yüksek performans. Haftada 30 saat antrenman yaptığı bir programda, duymak zorunludur - koçlarının ve takım arkadaşlarının tam olarak ne söylediğini bilmek, üç ayrı disiplinde uzmanlaşmanın stresini ve tahminini ortadan kaldırır: yüzme, koşma ve bisiklete binme.

Sağduyulu, rüzgar girişimine direnen ve yoğun fiziksel aktivite sırasında düşmeyen kompakt bir işitme cihazına ihtiyaç duyan Redmond , işitme teknolojisi öncüsü Signia'nın insan performansını optimize etmek isteyenler için tasarlanmış endüstri değiştiren bir ürünü olan Signia Active'e yöneldi. neredeyse her durumda daha iyi işitme sayesinde.

Redmond'un başarıya giden yolu basit olmaktan çok uzaktı. İlk kez üç yaşında teşhis edilen işitme kaybının gerçekliği, okuldaki konuşmaları takip etmekte zorlanınca ortaya çıktı ve bu da öğrenme güçlüklerine yol açtı. 2005 yılında, Redmond resmi olarak işitme kaybı ve o zamanlar büyük, hacimli ve kulağın dışına oturan ve istenmeyen dikkat çeken işitme cihazlarıyla uyum için test edildi.

Atletik yeteneğe sahip, doğuştan aktif bir genç olan Avustralyalı, 2013 yılında triatlet olarak yarışmaya başladı. Bir yıl içinde, sadece birkaç kez madalya kazanmakla kalmadı, 5000 metrede 13 yaş altı bir erkek için dünya rekoru kırdı .

2018'de liseyi bitirdikten sonra, Redmond'un her fırsattan en iyi şekilde yararlanma kararlılığı, 2019'u eğitim aldığı ve yarıştığı yurtdışında yaşayarak geçirdiğini gördü. Aynı yıl, İspanya'da yol bisikleti üzerinde antrenman yaparken , rüzgar müdahalesi nedeniyle işitme cihazlarını çıkarmış ve bir çarp-kaç olayının ardından geçici olarak tekerlekli sandalyeye bağlı kalmıştır. Bu sıkıntıya rağmen, Redmond ısrar etti ve İsviçre'deki Dünya Gençler Şampiyonasında gümüş madalya almaya devam etti .

Birinci sınıf tüketici kulakiçi kulaklıkları ile üstün kaliteli işitme cihazları arasındaki boşluğu dolduran, oyunun kurallarını değiştiren bir tasarım olan Signia Active X'e girin. "James Bond" tarzı başlangıçta Redmond'u cezbetti, ancak onun en üst düzeyde performans göstermesini sağlayan operasyonu oldu.

Redmond, "Onlar çok havalı görünen bir ekipman parçası, ancak aynı zamanda göründüklerinden daha iyi çalışıyorlar" dedi.

Önceki hacimli işitme cihazları genellikle eğitim sırasında çıkarılırken, artık durum böyle değil. Şimdi, Signia Active'in otomatik durum tespiti, önceki sistemleri kullanışsız hale getiren rüzgar gürültüsünün çoğunu kesiyor. Rahat tasarım, aynı zamanda, sıkı egzersiz rejimi sırasında kulakiçi kulaklıkların algılanmadığı ve sürekli hareket etmesine rağmen asla düşmediği anlamına geliyordu.

Kullanışlı bir başka yenilik de, cihazı 26 saate kadar otomatik olarak şarj eden cep boyutundaki Signia Active şarj kutusudur; bu, Redmond'un eğitim için havuza girdiği zamanlar için idealdir.

Redmond, "Onları yüzme eğitimi için dışarı çıkardığımda, onları sadece çantaya koyuyorum ve bitirdiğimde gitmeye hazır olarak şarj oluyorlar" dedi.

Redmond, Signia Active'in sunduğu, tamamen yeni, son teknoloji Bluetooth akış seçeneğiyle tamamlanan, müziğini dinlemesine, telefonundan video izlemesine ve sesli olarak telefon görüşmeleri yapmasına olanak tanıyan olağanüstü ses kalitesini takdir ediyor. hareket halindeyken doğrudan cihaza beslenir.

Signia Active işitme cihazı takmak, Redmond'un artık 70 diğer triatlet ile başlangıç ​​çizgisinde durabileceği ve çoğumuzun hafife aldığı ince sesleri duyabileceği anlamına geliyor. Açık bir yolda bisiklete binebilir, müzik dinleyebilir ve arkasında araba olup olmadığını duyabilir. Koçunun talimatlarını net bir şekilde duyabilir ve takım arkadaşları, ailesi ve arkadaşları ile konuşmaları kaçırmaz.

Redmond, "Signia Active gibi bir ürünle, işitme kaybı konusunda harekete geçmemek ve daha dolu bir yaşam sürmenize yardımcı olmak için ihtiyacınız olanı elde etmek için hiçbir mazeret yoktur." "Teknoloji o kadar harika ki bunları takıyorum ve kulaklık taktığımı düşünüyorum ama çok daha iyi duyabiliyorum."

Signia Active, Redmond için hem kişisel hem de profesyonel anlamda ezber bozan bir rol oynamış ve onu işitme kaybı konusunda daha özgüvenli, kararlı ve açık kılmıştır. Şu anda , 2022 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları için gelecek yıl Birmingham'a gitme hedefiyle bu yılın sonunda yapılması planlanan Dünya Şampiyonası için eğitim alıyor .

Signia Active hakkında daha fazla bilgi için Signia Active X adresini ziyaret edin . Redmond'un video referansını izlemek için buraya tıklayın.

Kaynak: prnewswire.com